Nextens Connect 2025
Nextens, een fiscaal softwarebedrijf, organiseert zijn Nextens Connect 2025 event op 11 september in het Spant! in Bussum. Dit jaar staat volledig in het teken van digitale transformatie, een onmisbaar thema voor moderne fiscale professionals.

Op https://www.nextens.nl/connect/programma vind je meer informatie en het programma, inclusief het Blokkenschema.
Het is mogelijk om een eigen programma samen te stellen van meerdere sessies, verdeeld over drie 'stromen': ondernemerschap, technologie en fiscaliteit.
Wat er onder andere te volgen is:
Interactieve Q&A met Matthijs Bouman over de laatste fiscaal-economische ontwikkelingen
Lezing Ondernemerschap met Jacqueline van den Ende over hoe je als ondernemer omgaat met grote wereldwijde transities
Keynote van Diederik Jekel, die transformatie belicht vanuit een wetenschappelijk perspectief
Lezing Technologie & AI met Martin van Kranenburg over hoe je ChatGPT kan inzetten als tweede brein
Naast de inhoudelijke sessies is er gelegenheid om te netwerken, ervaringen te delen en direct in gesprek te gaan met sprekers.
Meer informatie en registratie: klik hier.