HP versterkt gaming aanbod
Tijdens de HP Amplify Partner Conference 2023 in Chicago heeft het bedrijf nieuwe OMEN- en Victus-laptops, OMEN-monitoren en OMEN Gaming Hub-functies aangekondigd.

HP heeft zijn nieuwste line-up van gaminghardware en -software aangekondigd die is ontworpen om gamers alles te bieden wat ze nodig hebben om te genieten van de games waar ze van houden.
De nieuwe OMEN Transcend 16-laptop, OMEN 16-laptop, Victus 16-laptop en een breed scala aan OMEN-monitoren bieden casual, hobbyistische, lifestyle- en hardcore gamers de kracht en flexibiliteit om hard te spelen en hard te werken.
Om alles samen te brengen, bieden nieuwe verbeteringen in OMEN Gaming Hub een verscheidenheid aan prestatie- en personalisatiefuncties.