Witold Kepinski - 07 maart 2017

DMP levert CommVault back-up en NetApp storage aan Hogeschool Windesheim

DMP levert CommVault back-up en NetApp storage aan Hogeschool Windesheim image

Onlangs won DMP de aanbesteding voor een nieuwe storage- en back-upomgeving van Hogeschool Windesheim. Hirbij wordt een CommVault back-up en NetApp storage oplossing geleverd aldus Maurice Pastoor, Sales Director bij DMP.

Hogeschool Windesheim is één van de grotere hbo-instellingen van Nederland. In de vestigingsplaatsen Zwolle en Almere komen ruim 20.000 studenten, duizenden cursisten en zo’n 2.000 medewerkers samen.

De opgeleverde CommVault back-up en NetApp storage oplossing voldoen volledig aan de verwachtingen”. aldus Robert Slagterm binnen de ICT-afdeling van Windesheim als projectmanager verantwoordelijk voor de implementatie van deze nieuwe storage- en back-upomgeving. Zijn mening wordt gedeeld door de ICT-collega’s die inhoudelijk de werkzaamheden hebben verricht en straks de omgeving gaan beheren.


ESET 30/6/2025 t/m 7/7/2025 BW MSP Show 18/06/2025 t/m 31/07/2025 BN + BW
Gartner BN tm 12-11-2025 - 2

Wil jij dagelijkse updates?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!