IC-Automatisering, onderdeel van Techone, neemt Netgroep over
IC-Automatisering, onderdeel van Techone, maakt de overname bekend van Netgroep, een gespecialiseerd ICT-dienstverlener met diepgaande expertise in Microsoft Azure en moderne communicatietechnologieën. Met deze overname verstevigt IC-Automatisering haar positie in de markt, met een versterkte focus op cloud-gedreven oplossingen en geïntegreerde telefonie.

Netgroep, met vestigingen in Zierikzee en de Van Nelle Fabriek in Rotterdam, is gespecialiseerd in het begeleiden van organisaties bij hun cloudtransitie, met een sterke focus op Microsoft Azure Virtual Desktop (AVD). Daarnaast biedt Netgroep geavanceerde telefonie-oplossingen via Cisco en Microsoft Teams. Met de aansluiting bij IC-Automatisering krijgen klanten van Netgroep toegang tot een breder productportfolio, met name op het gebied van cybersecurity, werkplekbeheer en managed services. De integratie zal gefaseerd plaatsvinden, met de nadruk op continuïteit en persoonlijke aandacht voor klanten en medewerkers. Deze aanpak waarborgt de vertrouwde dienstverlening voor klanten en medewerkers, en biedt tegelijkertijd ruimte voor verdere synergie en groei.
Met de overname draagt oprichter Peter John Schouten het stokje over. Hij heeft Netgroep de afgelopen jaren opgebouwd tot een stabiele en vooruitstrevende speler in de markt. “Ik ben trots op wat we met Netgroep hebben bereikt. De aansluiting bij IC-Automatisering is een logische volgende stap die onze klanten én medewerkers veel kansen biedt. Met een gerust hart draag ik het bedrijf over aan een sterke organisatie die onze waarden deelt”, aldus Peter John Schouten, oprichter van Netgroep.
Expertise
De overname van Netgroep past binnen de groeistrategie van Techone om specialistische kennis en sterke regionale spelers te bundelen. “Netgroep is een prachtige aanvulling op IC-Automatisering. Hun diepgaande kennis van public cloud-oplossingen versterkt ons portfolio, terwijl onze schaal en expertise op het gebied van telecom, security en werkplekbeheer Netgroep-klanten ten goede komt. We heten het team van harte welkom bij IC-Automatisering en de gehele Techone groep” zegt Leo Markwat, algemeen directeur IC-Automatisering
Namens IC-Automatisering en Techone heten we onze nieuwe collega’s van Netgroep van harte welkom! We kijken uit naar een prettige en succesvolle samenwerking waarin we onze krachten bundelen, van elkaar leren en samen bouwen aan innovatieve oplossingen voor onze klanten.