Witold Kepinski - 14 oktober 2025

Eraneos benoemt George Alders als partner Openbare Orde & Veiligheid

Adviesbureau Eraneos heeft George Alders aangesteld als partner voor Openbare Orde & Veiligheid binnen het Public-team. Met deze benoeming onderstreept Eraneos haar ambitie om de publieke sector verder te ondersteunen bij digitale transformatie en complexe strategische vraagstukken.

Eraneos benoemt George Alders als partner Openbare Orde & Veiligheid image

George Alders treedt aan als partner Openbare Orde & Veiligheid. Met meer dan 25 jaar ervaring op het gebied van justitie, politie, asiel, migratie en defensie, brengt hij een schat aan kennis mee. Voorheen was George ruim 18 jaar werkzaam bij PwC als senior director Consulting Public Sector, waar hij leiding gaf aan nationale en internationale projecten op het gebied van justitie en veiligheid. Daarvoor was hij werkzaam bij de Algemene Rekenkamer als onderzoeker en sectormanager. Zijn expertise richt zich onder andere op governance, ketensamenwerking, informatievoorziening, organisatietransformatie en programmamanagement.

Behoefte aan samenwerking en integrale oplossingen

George Alders: “In het veiligheidsdomein is meer dan ooit behoefte aan samenwerking en integrale oplossingen. Ik kijk ernaar uit om, samen met onze publieke partners, innovatieve strategieën te ontwikkelen die écht impact maken op het snijvlak van beleid, organisatie en technologie.”

Maurice Boon, Managing Partner bij Eraneos Nederland: “George brengt diepgaande expertise en strategisch inzicht mee, waarmee hij een aanjager zal zijn van innovatie binnen het domein van veiligheid en publieke dienstverlening. Zijn komst versterkt onze propositie richting de overheid en ondersteunt onze ambitie om publieke organisaties te helpen bij hun belangrijkste uitdagingen op het gebied van digitalisering, informatievoorziening en transformatie.”

Copaco CopaCoins Axians BN BW september oktober 2025
Kaseye Connect Connect BN

Wil jij dagelijkse updates?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!