Object First groeit door vraag naar onveranderlijke back-up
Object First, een aanbieder van opslagoplossingen voor Veeam-gebruikers, heeft een jaar-op-jaar stijging van 291% in boekingen gerealiseerd in het derde kwartaal van 2025. Dit is het zesde opeenvolgende kwartaal waarin het bedrijf driedubbele groeicijfers noteert.
.De groei wordt toegeschreven aan de wereldwijd stijgende vraag naar veilige, onveranderlijke back-upopslag als verdediging tegen ransomware. Exacte omzet en winstcijfers geeft het bedrijf niet, maar wel dat het groeit in omzet en klanten.
Het aantal klanten van Object First steeg in het derde kwartaal met 280% en het partnerecosysteem groeide met 266%. De groei in de EMEA-regio (Europa, Midden-Oosten en Afrika) was bijzonder sterk met een toename van 447% in boekingen.
David Bennett, CEO van Object First, stelt dat onveranderlijke back-up de beste verdediging is in het licht van de reële ransomware-dreiging. De back-up appliance Ootbi (Out-of-the-Box Immutability), speciaal ontworpen voor Veeam, groeide sterk. Het momentum werd mede gevoed door de introductie van nieuwe appliances en een flexibel pay-per-use verbruiksmodel, dat na de VS ook naar de Europese markten is uitgebreid. Dit model biedt klanten, resellers en serviceproviders de keuze tussen een CapEx-aankoop of een abonnementsvorm.