Nieuwe distributeur Workspace Dynamics richt zich volledig op werkplekbeheer
Hendrik van Oosteren, eerder werkzaam bij Nuance Communications en Kofax, is gestart met Workspace Dynamics. De distributeur richt zich volledig op werkplekbeheer. In de portefeuille zitten voorlopig de technologie van NDD voor het beheer van apparatenparken en de authenticatiehardware van Inepro voor secure printing.
Workspace Dynamics wil organisaties helpen hun apparaten, software en werkplekken efficiënt, kostenbewust en zonder operationele blinde vlekken te beheren. Van Oosteren bouwde de afgelopen jaren ruime ervaring op in de document- en workflowtechnologie.
Smalle selectie in plaats van breed aanbod
Het bedrijf kiest bewust voor een beperkt aantal platforms. Workspace Dynamics laat weten dat klanten en partners rechtstreeks contact hebben met medewerkers die de technologie kennen, in plaats van met een accountmanager die het product zelf niet heeft gebruikt.
NDD is ontwikkelaar van het Orbix-platform, waarmee organisaties hun volledige apparatenpark kunnen overzien en beheren. Het gaat om printers en multifunctionals, maar ook om computers en mobiele apparaten. Het platform moet helpen om operationele kosten en uitvaltijd te verminderen en duurzaamheidsdoelen te ondersteunen. Volgens NDD wordt Orbix wereldwijd gebruikt door meer dan 25.000 organisaties in 43 landen.
Authenticatie bij het printen
Daarnaast verspreidt Workspace Dynamics de hardware van het Nederlandse Inepro, dat gespecialiseerd is in RFID- en NFC-authenticatie voor secure printing. De lezers van Inepro zorgen ervoor dat een printopdracht pas wordt vrijgegeven nadat de identiteit van de gebruiker is vastgesteld. Zo moet onbevoegd gebruik van printomgevingen worden tegengegaan.
Workspace Dynamics richt zich op IT-verantwoordelijken, resellers en managed service providers. Het bedrijf wil hen ondersteunen bij het eenvoudiger, veiliger en kostenefficiënter inrichten van werkplekbeheer.
"Wij geloven niet in brede portefeuilles met oppervlakkige kennis", aldus Hendrik van Oosteren, oprichter van Workspace Dynamics. "Wij willen klanten en partners écht kunnen helpen, met technologie die wij zelf door en door kennen. Dat begint bij een gerichte keuze in producten — en eindigt bij net zo betrokken blijven nadat de deal is gesloten."