Destination AI: van interesse in AI naar een concrete AI-oplossing
Steeds meer klanten maken de stap van interesse in AI naar een concrete AI-oplossing. Wat betekent dit van partners en hoe kunnen zij hun klanten hierbij ondersteunen? Deze vragen staan centraal op Destination AI van TD SYNNEX, dat op donderdag 5 november plaatsvindt in Maarssen.
Een belangrijk onderwerp tijdens het evenement zijn de keuzes die tussen interesse en uitvoering zitten. Partners krijgen vanuit klanten allerlei vragen voorgelegd, zoals waar de businesscase ligt, welke technologie nodig is, hoe een oplossing veilig en compliant blijft en welke oplossingen en leveranciers bij de vraag van een klant passen. Destination AI geeft partners antwoorden op deze vragen, en helpt partners een klantvraag te vertalen naar een aanbod dat technisch én commercieel werkt.
Een complete AI-omgeving als uitgangspunt
Als leidraad dient het concept Building the AI-Powered Enterprise, waarmee de opbouw van een moderne AI-omgeving wordt besproken. Onderwerpen als AI-infrastructuur, de werkplek, on-device AI, security en compliance komen aan bod aan de hand van concrete use cases. Daarmee worden de onderdelen niet los behandeld, maar in samenhang als delen van één omgeving.
Het programma begint om 14.00 uur met een welkom en een keynote van Richard van Hooijdonk. Daarna volgen drie sessierondes van elk een uur over het bouwen aan de AI-gedreven organisatie. Dell en Schneider Electric verzorgen de eerste ronde met korte praktijkgerichte spotlights, Microsoft, Check Point en Galene.AI de tweede, en Google, HP Inc. en NVIDIA de derde. Adobe en Nebius staan ook op de partnerlijst, maar hebben in het gepubliceerde programma geen eigen spotlight.
Voor wie het evenement bedoeld is
Destination AI richt zich op partners die AI onderdeel van hun bedrijfsvoering willen maken. Dat geldt voor bedrijven die al AI-oplossingen aanbieden en voor bedrijven die nog onderzoeken waar hun mogelijkheden liggen. Het gaat om commerciële en technische professionals die klanten over AI adviseren, technologiekeuzes maken of nieuwe proposities ontwikkelen, zoals medewerkers in sales en businessdevelopment, consultants, solution architects, technische experts en beslissers.
Volgens de organisatie nemen deelnemers nieuwe inzichten, concrete use cases en praktische handvatten mee die zij direct kunnen gebruiken in hun proposities en klantgesprekken. Om 17.55 uur volgt een afsluiting met de belangrijkste inzichten van de middag, waarna van 18.00 tot 20.00 uur een borrel met hapjes plaatsvindt. Het evenement vindt plaats bij InnStyle aan de Herenweg 55 en begint met inloop en registratie om 13.30 uur. Aanmelden kan online, en omdat het aantal plekken beperkt is, loopt het aantal vrije plaatsen terug naarmate er meer aanmeldingen binnenkomen. Meer informatie is hier beschikbaar.