Cisco verhoogt prijzen voor software en hardware
Cisco verhoogt per 7 november 2026 de adviesprijzen voor zijn software en een select aantal hardwareproducten. De prijsaanpassing werd vlak voor de start van de jaarlijkse Cisco Partner Summit door kanaalchef Tim Coogan bekendgemaakt aan partners en distributeurs.
De prijsstijgingen treffen volgens CRN vooral netwerk- en beveiligingssoftware, met een gemiddelde toename in het midden van de enkele cijfers.
Welke specifieke hardwareproducten duurder worden, is nog niet gespecificeerd. Software van het overgenomen Splunk is uitgezonderd van de verhoging.
Cisco noemt de stap een herbalancering van het portfolio om in te spelen op de marktdynamiek, investeringen in innovatie en stijgende componentkosten, zoals het aanhoudende wereldwijde tekort aan geheugenchips.
De nieuwe tarieven worden op 7 november doorgevoerd in de bestelsystemen. Cisco hanteert de standaardvoorwaarden voor prijsbescherming om lopende offertes en trajecten samen met kanaalpartners en eindklanten op te vangen.