Wouter Hoeffnagel - 17 januari 2026

Peter Saak benoemd tot hoofd Integrated Printing & Services Group bij Canon EMEA

Canon EMEA stelt Peter Saak (foto) aan als het nieuwe hoofd van de Integrated Printing & Services Group (IPSG), voorheen bekend als Digital Printing & Solutions. Saak volgt Hiro Imamura op.

Peter Saak benoemd tot hoofd Integrated Printing & Services Group bij Canon EMEA image

Saak beschikt over uitgebreide ervaring in senior functies binnen Canon, waaronder B2B Country Director voor Canon Eurasia, Managing Director voor Canon Centraal- en Oost-Europa en Canon Oostenrijk. Recentelijk was hij Executive Vice President van de Developing Regions Business Group, waar hij verantwoordelijk was voor groei en marktpositie in Zuidoost-Europa, het Midden-Oosten en Afrika. Zijn taken omvatten klantenwerving en de ontwikkeling van partnerkanalen.

In zijn nieuwe rol richt Saak zich op de strategische integratie van Canon’s printtechnologie met diensten die toegevoegde waarde bieden. Daarnaast streeft hij naar innovatie en uitbreiding van kanalen in nieuwe markten.

Opvolger van Hiro Imamura

De benoeming treedt begin 2026 in werking en volgt op het vertrek van Hiro Imamura, voormalig Executive Vice President, Digital Printing & Solutions. Imamura keert terug naar het hoofdkantoor van Canon Inc. voor een nieuwe functie binnen de Printing Group. Tijdens zijn vijfjarige periode bij Canon EMEA droeg hij bij aan de groei van het marktaandeel in printtechnologie en werkplekoplossingen, evenals de uitbreiding van productieprintactiviteiten.

"Ik ben ervan overtuigd dat Peters uitgebreide B2B-ervaring, klantkennis en sterk leiderschap in veel van onze EMEA-markten het succes van onze Integrated Printing & Services Group zullen stimuleren", aldus Sam Yoshida, President & CEO van Canon Europe, Middle East & Africa. "Ik wil ook Hiro mijn oprechte dank betuigen voor zijn uitstekende bijdragen en leiderschap, die van cruciaal belang zijn geweest voor de ontwikkeling van onze printactiviteiten."

Saak: "Ik voel mij vereerd om leiding te mogen geven aan de nieuw omgedoopte Integrated Printing & Services Group. Ons doel is om voort te bouwen op de uitstekende basis die er al is en onze innovatieve technologie te blijven combineren met oplossings en en toepassingen die voldoen aan de veranderende behoeften van onze klanten en partners. Ik kijk ernaar uit om samen met het team te werken aan toekomstige groei en het versterken van onze positie als marktleider."

PNY 01-2026 BW
PNY 01-2026 BN

Wil jij dagelijkse updates?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!