Witold Kepinski - 26 februari 2016
Terug naar agenda

Veenman breidt aanbod uit met documentmanagementsysteem DocBase

Veenman, specialist op het gebied van geïntegreerd documentbeheer, heeft het document managementsysteem DocBase in zijn portfolio opgenomen.

Veenman heeft ook een partnership gesloten met Acanthis, de Nederlandse ontwikkelaar van DocBase. DocBase is een documentmanagementsysteem voor organisaties met tussen de 10 en 2.500 gebruikers. DocBase wordt gebruikt in diverse branches, zoals gemeentelijke instellingen, zorginstellingen, advocatuur, automotive, transport, recreatie en onderwijs. Deze oplossing sluit aan op de vraag van centralisatie van informatie van organisaties, mede vanwege de flexibiliteit en pragmatische inrichting van het systeem. Het partnership heeft inmiddels al de eerste referentieklant opgeleverd: AGEL adviseurs, een adviesbedrijf op het gebied van ruimtelijke ontwikkeling, infra, bouw, geodesie, omgeving en milieuonderzoek.

 Arjan Karssen, Business Solutions Manager van Veenman: “DocBase heeft zich in de praktijk bewezen als een solide documentmanagementsysteem, dat ook sterk is als het gaat om zaakgericht werken. Het systeem zorgt ervoor dat de juiste informatie middels een centraal dashboard gekoppeld met de aanwezige systemen (ERP, CRM en DMS) altijd op de juiste plek en voor de juiste medewerker beschikbaar is. Een belangrijk voordeel is dat de klant DocBase eenvoudig zelf naar eigen behoefte kan inrichten, wat zeker voor mkb-organisaties aantrekkelijk is. De applicatie hoeft dus niet door de leverancier op maat ‘geprogrammeerd’ te worden door kostbare externe consultants. Voor Veenman zijn korte lijnen met ontwikkelaars van belang om snel te kunnen schakelen. Met Acanthis, dat de Nederlandse markt beter kent dan buitenlandse ontwikkelaars, kan dat prima.”

EGP 06/05/2025 t/m 03/06/2025 BW Portland Europe BW tm 22-05-2025
Jamf Cybersec 2025 3 BW + BN

Wil jij dagelijkse updates?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!