Witold Kepinski - 29 oktober 2014

Feenstra besteedt de volledige ICT-werkplekomgeving uit aan Pink Elephant

Feenstra, de onafhankelijke landelijke installateur van verwarming, isolatie, beveiliging, ventilatie en zonnepanelen, besteedt de volledige ICT-werkplekomgeving uit aan Pink Elephant. De samenwerking is een strategische keuze van Feenstra, die hiermee een eerste stap zet naar een ICT-omgeving waarmee innovatieve nieuwe diensten voor klanten ontwikkeld kunnen worden.

Feenstra is een dochteronderneming van Nuon en heeft in Nederland circa 1.400 medewerkers en 30 locaties. De uitbesteding van de volledige ICT-werkplekomgeving inclusief het gebruikersbeheer is een belangrijke stap voor het bedrijf. “Feenstra investeert de komende jaren volop in het verbeteren van de structuur en kwaliteit van de IT-omgeving,” zegt Henjo Groenewegen, CEO van Feenstra. “We zullen daarmee onze operationele efficiëntie aanzienlijk verbeteren. Daarnaast is de vernieuwde IT-omgeving een solide basis om in de toekomst nieuwe diensten aan onze klanten te gaan leveren.”

 

De aanbesteding die Feenstra eerder dit jaar uitschreef, had als primaire doelstelling de uitbesteding van de ICT-infrastructuur, inclusief de werkplekken en de helpdesk. Door de uiterst bedrijfskritische aard van deze outsourcing, zocht het bedrijf een betrouwbare partner die bovendien in staat zou zijn om Feenstra op een proactieve manier te ondersteunen bij het doorvoeren van toekomstige innovaties. De keuze viel op Pink Elephant, dat eerder deze maand nog Outsourcing Recommendation Score kreeg in de Giarte Outsourcing Performance 2015.

EGP 06/05/2025 t/m 03/06/2025 BW DIC Security Day BW tm 1 juli 2025
Gartner BN tm 12-11-2025 - 2

Wil jij dagelijkse updates?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!