Apple blijft het meest waardevolle beursgenoteerde bedrijf ter wereld

Apple is nog steeds het meest waardevolle beursgenoteerde bedrijf ter wereld met een huidige marktkapitalisatie van 1,21 biljoen dollar.
Microsoft staat op de de tweede plaats met een waarde van 1,17 biljoen dollar. Op de derde plaatst staat Alphabet, het moederbedrijf van Google. Amazon staat op de vierde plaats en Facebook is de hekkensluiter van de top-5 meest waardevolle bedrijven.
Wall Street waardeert de bedrijven hoog sinds de gedeeltelijke regeling rond het handelsconflict tussen de VS en China. Beide landen hebben voorlopig nieuwe straftarieven afgewend.
Ook de verkiezingsoverwinning van premier Boris Johnson in het VK en de definitieve Brexit zorgt voor duidelijkheid waardoor beleggers meer risico's willen nemen.