Redactie - 13 juni 2013

Infotheek wordt Chromebook & Chrome OS Management Console Partner van Google


De Leidse IT-dienstverlener Infotheek is Chromebook & Chrome OS Management Console Sale Partner van Google geworden. Infotheek behoort hiermee tot een beperkt aantal zakelijke IT-leveranciers in Nederland die zowel de Chromebooks als de daarbij behorende Chrome OS Management Console kan leveren.

Chromebooks zijn voorzien van Chrome OS. Dit besturingssysteem is een volledig cloud based besturingssysteem waarbij alle diensten worden verzorgd door Google. Populaire diensten zijn bijvoorbeeld Gmail, Google Docs en Google Apps. Doordat Chrome OS volledig op internet draait, scheelt dit in investeringen in softwarelicenties, servers en andere opslagapparatuur. Hierdoor kunnen bijvoorbeeld bedrijven en scholen de kosten van IT-infrastructuur laag houden.

De Chromebook Management Console maakt het IT-managers makkelijk om tientallen, honderden of zelfs duizenden Chromebooks te configureren en managen.
Voordelig automatiseren met Chromebooks Joost Kokke, Sales Director Infotheek: “Als officieel partner van Google kunnen wij onze klanten nu optimaal bedienen bij de implementatie van Chromebooks. Als koploper in cloud-based services biedt Google wat ons betreft de beste prijs-kwaliteit verhouding voor zowel zakelijke als educatieve instellingen. Met de aantrekkelijke aanschafprijs voor de Chromebook en het gemak van de Chromebook Management Console bieden wij onze klanten een nieuwe oplossing die volledig past in onze filosofie van voordelig automatiseren.”

"Sinds we Chromebooks hebben geïntroduceerd, zien we veel enthousiasme en belangstelling van scholen”, aldus Ross Mahon, Education Strategic Partnerships EMEA van Google. “Chromebooks maken lessen interactiever en productiever, verbeteren samenwerking en moedigen de leerlingen aan om hun eigen content te maken en te delen."

MSP Show 18/06/2025 t/m 31/07/2025 BN + BW
Gartner BN tm 12-11-2025 - 4

Wil jij dagelijkse updates?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!