Deal met EDSN was grootste transactie in Q2
VPPipeline noteert het contract voor inhuur van ICT Professionals door EDSN (Energie Data Services Nederland) als de grootste transactie in Q2 2023.
VPPipeline noteert het contract voor inhuur van ICT Professionals door EDSN (Energie Data Services Nederland) als de grootste transactie in Q2 2023, zo staat te lezen in het kwartaal rapport Recent Transactions Q2 2023. Het contract heeft een looptijd van 4 jaar en een waarde van 225 miljoen euro en is gegund aan Staffing Managed Services.
58 transacties
“Tijdens Q2 2023 hebben we 58 transacties geïdentificeerd en geregistreerd. Daarvan vonden 12 plaats in de particuliere sector”, zegt Lammert Gerkes (foto), eigenaar en oprichter van VPPerform die elk kwartaal het VPPipeline Recent Transactions rapport opstelt. “In 66% procent van deze transacties is de TCV (totaalwaarde van de opdracht) openbaar gemaakt, deze lag tussen 1 en 225 miljoen euro.”
Het VPPipeline Recent Transactions Report Q2 2023 is hier beschikbaar.