Wouter Hoeffnagel - 02 december 2014

eConnect DMS & RMA Portaal van ETTU behaalt NEN 2082 certificaat

Het eConnect DMS & RMA Portaal van ETTU heeft het NEN 2082 certificaat behaald. De oplossing voor zaakgericht werken en archivering is hiermee het eerste volledig op SharePoint 2013 gebaseerde product met de NEN 2082 certificering. De NEN 2082 norm geeft aan welke functionaliteiten nodig zijn om de kwaliteit van recordsmanagement binnen organisaties te maximaliseren.

De norm is onder andere gericht om de uitwisselbaarheid van RM-metagegevens en archiefbescheiden te bevorderen tussen verschillende applicaties en organisaties. Daarnaast benoemt NEN 2082 de minimumfunctionaliteit en standaardfunctionaliteit in zowel bedrijfsapplicaties als RMA’s. Het NEN 2082 certificaat is verstrekt door het onafhankelijke European Certification Bureau Nederland (ECB) en is geldig tot en met eind 2015.

Het eConnect DMS & RMA Portaal in SharePoint 2013 is ontwikkeld om alle informatie rond een bepaalde zaak op een centrale locatie beschikbaar te maken aan medewerkers. Documenten worden daarnaast automatisch voor de juiste termijn bewaard, wat van belang is met het oog op de archiefwet.

EGP 06/05/2025 t/m 03/06/2025 BW DIC Security Day BW tm 1 juli 2025
Gartner BN tm 12-11-2025 - 2

Wil jij dagelijkse updates?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!