Witold Kepinski - 19 maart 2015

Xantes introduceert Cloud Service- Network

Xantes ondersteunt organisaties al een aantal jaar in de overstap naar de cloud. De afgelopen tijd heeft Xantes gewerkt aan een nieuwe cloud-oplossing waarbij een volledig netwerk vanuit de cloud wordt gerealiseerd, voor een vast bedrag per maand.

‘We horen het vaak dat organisaties op zoek zijn naar een professionele en veilige omgeving, maar de hoge investeringskosten houdt ze tegen’, vertelt Marien Boersma (foto), algemeen directeur van Xantes ICT. ‘Daarnaast wordt het beheer van het netwerk door velen gezien als een struikelblok. Het beheer vergt niet alleen veel tijd maar door de constante ontwikkelingen op het gebied van ICT is het moeilijk om alle veranderingen bij te houden. Om onze klanten zowel in het financiële plaatje als in het beheer tegemoet te komen, hebben we daarom de Xantes Cloud Service- Network geïntroduceerd.’

Met de Xantes Cloud Service- Network biedt Xantes een netwerk aan voor een vast bedrag per maand. ‘Wij bieden met de Cloud Service-Network een volledige dienst aan, waarbij het ontwerp, de implementatie en het beheer uit handen wordt genomen’. Het netwerk zal volledig door Xantes worden ingericht naar de wensen van de organisatie, volgens de strengste beveiligingseisen.

Voor deze oplossing zijn organisaties niet gebonden aan een hoge investering die men normaliter tegenkomt bij de aanschaf van een nieuw netwerk. De kosten voor dit netwerk bestaan uit operationele kosten en worden per maand in rekening gebracht. ‘Doordat de oplossing als een dienst wordt afgenomen per maand, kunnen wij organisaties een toekomstgerichte oplossing bieden tegen een relatief lage investering, zodat het voor iedere organisatie mogelijk is om te werken met een stabiel, goed werkend en veilig netwerk dat snel uit te breiden is in de toekomst’.

WK

EGP 06/05/2025 t/m 03/06/2025 BW Portland Europe BW tm 22-05-2025
Gartner BN tm 12-11-2025 - 2

Wil jij dagelijkse updates?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!