Witold Kepinski - 17 november 2015

NETGEAR introduceert ReadyNAS 3138 netwerkopslag voor MKB

NETGEAR heeft zijn zakelijke ReadyNAS Rackmount productreeks van grote capaciteit Network Attached Storage (NAS)-apparaten uitgebreid met de ReadyNAS 3138.

Deze ReadyNAS biedt nieuwe functionaliteit in vergelijking met de vorige generatie ReadyNAS 3130. Met de ReadyNAS 3138 kan het midden- en kleinbedrijf (MBK) een ongeëvenaard niveau van gegevensbescherming realiseren.

De ReadyNAS 3138-serie is een 4-bay NAS-apparaat met een hoogte van 1U en een opslagcapaciteit tot 32TB. Het heeft een snellere en krachtigere quad-core Intel processor met 2,4 Ghz rekenkracht, en biedt 4GB aan DRAM, twee keer zoveel als het vorige model. Het apparaat bevat vier Gigabit Ethernet-poorten, drie USB-poorten (waarvan twee USB 3.0 en één USB 2.0), en twee eSATA-poorten voor het opslaan en overzetten van meer data. Bovendien beschikt het product over de meest recente versie van het baanbrekende NETGEAR ReadyNAS besturingssysteem (versie 6.4.1), dat uitgebreide zakelijke functionaliteit biedt, waaronder vijf unieke niveaus van integrale databescherming, aldus Douglas Cheung, senior productlijn-manager NETGEAR Opslag.

De vijf niveaus van databescherming in het ReadyNAS-besturingssysteem, omvatten onder meer RAID-protection tegen het uitvallen van harde schijven, real-time antivirusbescherming, elk uur automatische snapshot-backups ter bescherming tegen menselijke fouten, bitrot-bescherming tegen datacorruptie, en eenvoudig instelbare replicatie voor cloud-beheerd herstel bij rampen. Het NETGEAR ReadyCLOUD ecosysteem biedt een VPN-gebaseerde persoonlijke cloud met beveiliging en veelzijdige synchronisatie-, samenwerk- en beheermogelijkheden op afstand, zonder bijkomende kosten. De unieke mogelijkheden voor databescherming van ReadyNAS 3138 zorgen voor optimale gebruikersproductiviteit en maximale uptime van bestandsservers en backup-oplossingen.

Prijzen en beschikbaarheid

ReadyNAS 3138 is zowel zonder opslagschijf (RN3138) als voorzien van vier 2TB, 3TB of 4TB opslagschijven (RN31842E, RN31843E, RN31844E) beschikbaar. De uitvoering zonder opslagschijven is nu wereldwijd beschikbaar bij zowel geautoriseerde NETGEAR-partners als via andere verkoopkanalen voor een adviesprijs van 1211 euro.

EGP 06/05/2025 t/m 03/06/2025 BW DIC Security Day BW tm 1 juli 2025
Cybersec Europa

Wil jij dagelijkse updates?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!