Softwarebedrijf Ventory haalt 1,75 miljoen euro op bij investeerders
Het Belgische Ventory haalt tijdens een investeringsronde 1,75 miljoen euro op bij investeerders. Ventory richt zich op de ontwikkeling van software voor veld- en externe voorraadbeheer.

De investeringsronde is geleid door het in Gent gevestigde Finindus (gesteund door ArcelorMittal) en het in München gevestigde Matterwave Ventures. Het adviesbureau delaware nam ook deel via Ventures by delaware (de Corporate Venture-tak van delaware). Ventory wil het opgehaalde geld gebruiken voor het versnellen zijn zijn productontwikkeling, uitbreiden van zijn team en versterken van zijn marktpositie.
Ventory is in 2021 opgericht en wil met zijn software bedrijven meer controle geven over hun inventaris in het veld, waarbij het onder meer gaat om locaties waar zij voorraden opslaan en busjes van technisch medewerkers. De software is stand-alone inzetbaar, maar is ook integreerbaar met een bestaande warehouse management software (WMS)- of enterprise resource planning (ERP)-oplossingen.