Witold Kepinski - 25 mei 2016

Infotheek biedt IT services in België

Na de forse groei van het uitgebreide dienstenportfolio van Infotheek in Nederland, breidt het bedrijf ook in België uit. Infotheek, met name bekend als leverancier van nieuwe, nieuwe voorlaatste en refurbished IT apparatuur, start in België met het leveren van aanvullende IT-diensten zoals ontwerp, implementatie, migratie en beheer van IT-omgevingen aan haar klanten. Binnen dit portfolio zijn onder andere producten als Cloud-oplossingen, managed printing solutions, werkplekbeheer (IMAC/D) en detachering mogelijk.

In 2015 groeide Infotheek met 60% in België. De hoogste partnerstatussen met onder andere HP vormden hierin een belangrijke oorzaak. Het bedrijf behoort inmiddels tot de top 10 van Europa. Uitbreiding van het dienstenportfolio in Europa is een logische vervolgstap: “In de huidige tijd kan het aanbod van diensten niet ontbreken”, zegt Wim Uiterdijk (foto), Director Enterprise Solutions. “Infotheek is voornemens een leidende positie te verwerven in het leveren van hardware, software en diensten rondom netwerken, servers en storage.”

Eerder nam Infotheek al Network2Day over, waarbij specialismen op het gebied van netwerken, data centre inrichting en WiFi installatie aan Infotheek gekoppeld werden. Deze nieuwe combinatie biedt ook de mogelijkheid om converged netwerken in te richten en te beheren. Alexander Goes, manager België is blij met de uitbreiding: “Met deze introductie kunnen wij onze klanten op het allerhoogste niveau op enterprise solutions ondersteunen. Traditioneel kent de markt ons als hardware expert, maar veel klanten hebben ook behoefte aan advies en levering op het gebied van storage en servers. De combinatie van het volume en de kennis maakt ons een krachtige speler die veel waarde kan toevoegen voor de CIO’s van België.”

X2.com BW + BN Nerdio BW + BN
X2.com BW + BN

Wil jij dagelijkse updates?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!