GeONE is onderdeel van Amista
GeONE sluit zich aan bij Amista, een specialist in SAP-oplossingen, data-integratie en documentautomatisering. Amista wil zo haar positie als IT-partner in de Benelux versterken.

GeONE, opgericht in 2007, is een Nederlandse specialist in document- en informatiemanagement met een sterke focus op het M-Files en SharePoint platform. Het bedrijf voerde tot nu toe meer dan 120 succesvolle implementaties bij organisaties van verschillende omvang. GeONE heeft vijf jaar op rij de titel 'M-Files Partner of the Year' ontvangen.
Digitale transformatie versterken
De samenwerking tussen Amista en GeONE is gericht op het versterken van digitale transformatie. GeONE's product-agnostische aanpak, waarbij processen boven software worden gesteld, resulteert in oplossingen die niet alleen technisch sterk zijn, maar ook waarde toevoegen aan de bedrijfsvoering van klanten. Deze aanpak leidt tot hoge gebruikersadoptie en klanttevredenheid.
De integratie van GeONE in Amista betekent een verdere versterking van de internationale aanwezigheid van Amista. Het bedrijf telt inmiddels meer dan 250 professionals in Belgiƫ, Nederland, Luxemburg, Hongarije, India en de USA. Deze samenwerking biedt Amista de mogelijkheid om oplossingen op grotere schaal en internationaal aan te bieden.
Op de foto v.l.n.r.: Gerard Brefeld (Algemeen directeur bij GeONE), Bastiaan Brefeld (Manager Business Development bij GeONE), Kris Adriaenssens (CEO bij Amista), Ronald van der Zon (Manager Projecten en Services bij GeONE)