Wouter Hoeffnagel - 18 november 2025

Storing bij Cloudflare opgelost

Cloudflare meldt dat de storing in zijn netwerk is opgelost. Wel ervaren sommige klanten nog problemen met het inloggen of gebruik van de Cloudflare-dashboard.

Storing bij Cloudflare opgelost image

Cloudflare meldde rond 13:00 uur getroffen te zijn door een storing. Hierdoor waren diverse website minder goed bereikbaar dan normaal, waaronder X, Le Chat van Mistral, ChatGPT van OpenAI, Allestoringen en ook Dutch IT Channel en Dutch IT Leaders. Het bedrijf meldde om 14:09 uur de oorzaak van de storing te hebben geïdentificeerd en een oplossing uit te rollen. Dit proces was om 15:57 uur afgerond.

"Er is een oplossing geïmplementeerd en we geloven dat het incident nu is opgelost. We blijven controleren op fouten om ervoor te zorgen dat alle diensten weer normaal functioneren", aldus Cloudflare. "Sommige klanten kunnen nog steeds problemen ervaren bij het inloggen op of het gebruik van het Cloudflare-dashboard. We werken aan een oplossing om dit op te lossen en blijven controleren op verdere problemen."

Wat de storing heeft veroorzaakt is onduidelijk. Wel meldt Cloudflare op zijn statuspagina in een groot aantal regio's gepland onderhoud uit te voeren. Het is onduidelijk of deze onderhoudswerkzaamheden verband houden met de storing.

Nextnovate Gen AI At Work BW + BN
Nextnovate Gen AI At Work BW + BN

Wil jij dagelijkse updates?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!