Witold Kepinski - 11 maart 2017

Salves benoemt Marcel ten Brinke tot directeur Testservices Midden

Salves benoemt Marcel ten Brinke tot directeur Testservices Midden image

Salves, een Nederlands IT-consultancybedrijf gespecialiseerd in softwaretesten en Microsoft Services, heeft Marcel ten Brinke per 1 maart benoemd tot Directeur Testservices Midden. Marcel ten Brinke is directeur Testservices Midden naast directeur Gjalt van Dam. Ten Brinke is primair verantwoordelijk voor business development, terwijl Van Dam zich concentreert op delivery en peoplemanagement. Daarnaast zal Ten Brinke ook de vestiging Testservices West verder helpen groeien.

Bo van Luijtelaar, Commercieel Directeur van de Salves Groep, is enthousiast over de versterking: “Bij Salves zijn we van mening dat een vestiging twee directeuren moet hebben. Zij moeten het samen doen, zijn beiden verantwoordelijk voor de hele vestiging, maar hebben ieder een andere focus. Marcel is zeer ervaren in IT-sales en business development en kan een belangrijke bijdrage leveren aan onze stevige groeiambities. Met zijn benoeming is de directie van Testservices Midden na een klein jaar weer compleet.”

Ten Brinke werkte eerder bij SAP, AFAS Business Software en ADP in diverse salesfuncties. Hij wilde zijn werkervaring graag uitbreiden met een algemene managementfunctie. “Ik ben blij dat ik een functie heb gevonden met een brede verantwoordelijkheid, waarin ik dagelijks een team kan aansturen en direct invloed kan uitoefenen op de groei van Salves.”

MSP Show 18/06/2025 t/m 31/07/2025 BN + BW Omada 10/07/2025 t/m 17/07/2025 BN + BW
MSP Show 18/06/2025 t/m 31/07/2025 BN + BW

Wil jij dagelijkse updates?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!