Van organisaties wordt verwacht dat zij hun verantwoordelijkheden nemen en ervoor zorgen dat de toegang tot bedrijfsdata goed bewaakt en gecontroleerd wordt. Het dicht zetten van systemen zorgt echter voor schijnveiligheid. Medewerkers werken om dergelijke blokkades heen en gebruiken online applicaties buiten de controle van de organisatie. Het faciliteren van de medewerker in flexibele processen is volgens QS Solutions de enige manier om bedrijfsdata onder controle te houden. QS Solutions nodigt u daarom uit voor het webinar “Toegang tot bedrijfsdata onder controle” op donderdag 14 april 2016 van 11.00 tot 12.00 uur.
Tijdens dit webinar gaan Wim van den Heijkant en Fergus Keith in op de volgende vragen:
- Hoe zorg ik voor een solide en geautomatiseerd instroom – doorstroom – uitstroom proces van mijn medewerkers?
- Hoe ga ik om met ongestructureerde processen waar toegangen en rechten tijdelijk en snel moeten wijzigen?
- Hoe stel ik medewerkers in staat om zelf rechten aanvragen?
- Hoe delen medewerkers informatie gecontroleerd met derden die buiten uw bedrijfsnetwerk acteren?
Vanuit de webinarstudio van QS Solutions in Capelle aan den IJssel geven Wim van den Heijkant, specialist op het gebied van Identity & Access Management en Fergus Keith, Commercieel Directeur antwoord op de bovenstaande vragen.
Wilt u een optimale toegangscontrole op bedrijfsdata? In een uurtje bent u volledig op de hoogte van de mogelijkheden. Schrijf u nu in via deze link.