Redactie - 27 december 2012

Scholten Awater groeit in 2012 met 20 procent naar circa 175 miljoen euro


IT-dienstverlener Scholten Awater kijkt terug op een uitstekend jaar 2012. De omzet stijgt naar verwachting met twintig procent naar circa 175 miljoen euro. Dit zegt Ronald Ederveen (foto), commercieel directeur van Scholten Awater, in gesprek met Dutchitchannel.nl

"2012 was voor Scholten Awater een fantastisch jaar", aldus Ederveen. “We zijn ondanks de moeilijke markt, sterk gegroeid, doordat wij enerzijds veel aanbestedingen wisten te winnen bij centrale en lokale overheden en in het educatie segment en anderzijds meer hebben ingezet op het winnen van nieuwe klanten in het large enterprise en midmarket segment."

Alliantie partner manager
Met de SA diensten op het gebied van aanschaf, logistiek en onderhoud van IT-infrastructuren biedt Scholten Awater klanten een gespecialiseerde toegevoegde waarde, zegt Ederveen. "SA beschikt inmiddels over twee eigen distributie centra met een totale oppervlakte van ruim 29.000m2, waarmee het mogelijk is om unieke diensten toe te voegen voor onze klanten met een hoge leveringsbetrouwbaarheid. Alle additionele diensten waar onze klanten behoefte aan hebben, worden ingevuld door onze alliantie partners. Wij zijn continue op zoek naar nieuwe alliantie partners en hebben hiervoor in 2012 een dedicated alliantie partner manager aangesteld."

HP, Dell, Cisco, EMC en Oracle
Daarnaast doet Scholte Awater steeds meer indirecte business met fabrikanten als HP, Dell, Cisco, EMC en Oracle. Ederveen "Het partner kanaal wordt steeds belangrijker voor deze fabrikanten, omdat ze daardoor hun cost-of-sale kunnen verlagen en meer klanten kunnen bereiken dan via hun eigen direct sales force. Direct verkopen is nu eenmaal duurder dan indirect sales”.

Ook in 2013 verwacht Scholten Awater weer groei, aldus Ederveen: “Wij hebben voor de komende jaren een continue omzet groeidoelstelling, die in ieder geval ruim boven het marktcijfer moet liggen. Wij zijn ervan overtuigd dat er nog voldoende ruimte in de markt is voor groei. Schaalgrootte is van ultiem belang om in de IT-hardware business nog geld te verdienen, daarom is omzetgroei ook zo belangrijk. Daar zijn wij in 2012 in ieder geval ruim in geslaagd”.

Door: Witold Kepinski
 
  

Beyonder 23/06/2025 t/m 30/06/2025 BN + BW MSP Show 18/06/2025 t/m 31/07/2025 BN + BW
DIC Security Day BN + BW tm 1 juli

Wil jij dagelijkse updates?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!