Quattro Business Solutions wordt Master VAR voor Microsoft Dynamics NAV
Quattro Business Solutions (QBS Group) uit Leusden heeft met Microsoft een overeenkomst getekend om in een aantal West Europese landen de rol van Master VAR in te vullen.
QBS group zal starten in België, Nederland en Denemarken. Daarna zal de operatie zich uitbreiden naar andere West Europese landen. De ERP Volume Strategie met NAV is een belangrijke pijler van Microsoft Dynamics. Recent was er de release van NAV2013. Het kern-team van QBS group bestaat uit: Richard Bross (Business Development), Jasper van Geest (Solutions), Guus Krabbenborg (foto, Coaching & Training), Herman van Leeuwen (Innovation), Jan Leppink (Partner & Cus tomer Care) en Joop van Voorthuijsen (Management & Coaching).
Licentieverkoop
Onderdeel van de strategie is om de ondersteuning te maximaliseren die wordt gegeven aan haar partners. Microsoft heeft daarom een contract getekend met Quattro Business Solutions (QBS Group) om in een aantal West Europese landen de rol van Master VAR in te vullen. De Master VAR is een nieuw onderdeel van de ERP Volume strategie. Via QBS Group wordt meer waarde geboden aande NAV partners, de onze gezamenlijke groei-ambitie in NAV licentieverkoop versnelt kan worden, en de BREP renewal performance verbetert wordt, aldus de QBS Group.
Partner Master Class (PMC)
QBS zal starten in België, Nederland en Denemarken. QBS group is een zusterbedrijf van de Partner Master Class (PMC). PMC is sinds 2007 in Nederland en daarbuiten actief als ‘Partner Development Center’. De PMC heeft volgens QBS goede resultaten geboekt in het coachen en trainen van onze Dynamics partners in Nederland en een reeks andere landen. Partners die het uitgebreide programma hebben doorlopen realiseerden een 30% hogere groei in licentie-omzet vergeleken met andere partners. PMC zal nauw samenwerken met QBS.
QBS group zal als Master VAR aan de deelnemende partners een volledige set aan services aanbieden op het gebied van: Marketing & Leadgeneratie, Channel & Sales Support, Solutions & Consultancy, Partner & Customer Care en Training & Coaching. Daarnaast verzorgt QBS group vanzelfsprekend de complete orderverwerking via het Microsoft EOC.
Door: Witold Kepinski