Redactie - 04 augustus 2014

Linksys levert eerste managed netwerk switches


Linksys heeft haar eerste managed netwerk switches aangekondigd in de Linksys Business productlijn. Door de toevoeging van de nieuwe managed switches bevat het Linksys Business assortiment nu een volledig gamma betaalbare routing, switching, VPN, Wi-Fi en IP surveillance oplossingen. 

De nieuwe managed switches zijn beschikbaar in een 28 en 52-poort rack mountable chassis, met of zonder Power over Ethernet Plus. Managed switches bieden meer geavanceerde beveiliging en bandbreedte management mogelijkheden voor IT-beheerders vergeleken met smart en unmanaged switches, wat de stabiliteit van het bedrijfsnetwerk ten goede komt.

De PoE+ modellen ondersteunen de nieuwste IEEE 802.3at (PoE+) standaard en leveren tot 30W stroomcapaciteit per Ethernet poort en zijn ook compatibel met de IEEE 802.3af standaard. PoE+ vereenvoudigd de installatie van IP telefonie, Wi-Fi en IP camerasurveillance oplossingen, omdat apparaten aangesloten en van stroom kunnen worden voorzien door middel van slechts èèn enkele Ethernet kabel.

Diverse QoS functies maken het mogelijk om dataverkeer van bijvoorbeeld video- en spraaktoepassingen prioriteit te geven om zo de best mogelijke gebruikerservaring te bieden. De geavanceerde QoS functionaliteiten maken het ook mogelijk om ‘flow based’ QoS toe te passen en limieten in te stellen.

Linksys Managed Switches ondersteunen poort authenticatie en MAC-gebaseerde poort beveiliging, waardoor apparaten zich dienen te identificeren voordat data wordt uitgewisseld. Geavanceerde DHCP snooping en IP-MAC-port binding functies verzekeren de netwerkintegriteit en helpen netwerkaanvallen te voorkomen. Al deze geavanceerde beveiligingsmogelijkheden stellen bedrijven in staat om de netwerkomgeving te beveiliging en ongeoorloofde toegang tot het netwerk en belangrijke data te voorkomen.

Linksys Managed Switches bevatten ook functies waarmee het netwerk snel uitgebreid kan worden. Ondersteuning voor meerdere ‘high-bandwidth trunks’ tussen switches verbeterd de beschikbaarheid en redundantie. Spanning Tree Protocol (STP) en Storm Control functies beheren geplande of ongeplande kabel ’loops’, zodat IT-beheerders met vertrouwen een netwerk van switches kunnen aansluiten en snel uit kunnen breiden om zo de groei van de onderneming te ondersteunen. Met extra Gigabit of 10-Gigabit uplink SFP / SFP + glasvezel-poorten voor servers en datacenters bieden de nieuwe Linksys managed switches de ideale combinatie van schaalbaarheid en betaalbaarheid.

WK
 
 

Palo Alto Networks BW + BN Okta BM + BN
Palo Alto Networks BW + BN

Wil jij dagelijkse updates?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!