Witold Kepinski - 08 september 2015

TP-LINK introduceert Touch P5 draadloze AC1900-router

TP-LINK, leverancier van netwerkproducten, introduceert de Touch P5 draadloze AC1900-router met multifunctioneel touchscreen display en 1GHz dualcore-processor.

Een firmware update maakt binnenkort nieuwe features mogelijk als over the air-updates (OTA) en ondersteuning in meerdere talen, waaronder Nederlands. Dankzij het intuïtieve 4,3 inch touchscreen is uitgebreide interactie met de gebruiker mogelijk. De Touch P5 kan zowel gebruikt worden als router, range extender én access point. De Touch P5 heeft, net als de Archer C9, een grote bandbreedte en biedt met 600 Mbps over de 2.4GHz-band en 1300 Mbps over de 5GHz-band gecombineerde snelheden van 1900 Mbps.

Smart home

De Touch P5 is een geschikte oplossing voor smart homes. Alle apparaten in een modern huishouden kunnen zo tegelijkertijd gebruik maken van een ultrasnelle wifi-verbinding. Dit maakt streamen van video’s en films in Ultra HD(4K) en spelen van games in de hoogste kwaliteit mogelijk op alle devices, aldus Andy Chen, Director International Business bij TP-LINK: “Met de Touch P5 zetten we een nieuwe standaard voor wat betreft router-technologie in huis. Met zijn innovatieve touchscreen display is de Touch P5 de perfecte netwerkoplossing voor het moderne huishouden. Gebruikers kunnen gemakkelijk hun wifi-netwerken opzetten en beheren met slechts een paar tikken op het scherm.”

De TP-LINK Touch P5 router is vanaf 7 september a.s. beschikbaar in Nederland, bij in eerste instantie Bol.com en Coolblue. Adviesprijs is 159,- euro.

WK

Gartner IT Symposium Barcelona 06-2026 sessions BW + BN Flex IT BN+BW
Gartner IT Symposium Barcelona 06-2026 sessions BW + BN

Wil jij dagelijkse updates?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!