Witold Kepinski - 03 september 2025

Atos Group versterkt managementteam om transformatieplan te versnellen

De Franse technologiereus Atos Group heeft vandaag de benoeming van vier nieuwe topfunctionarissen aangekondigd. De leiders moeten het managementteam versterken en de volgende fase van het transformatieplan van de groep, genaamd 'Genesis', versnellen. De aanpassingen zijn gericht op het herstellen van duurzame en winstgevende groei, het verbeteren van de prestaties en het creëren van waarde voor alle belanghebbenden.

Atos Group versterkt managementteam om transformatieplan te versnellen image

Philippe Salle, voorzitter en CEO van Atos Group, verwelkomt de nieuwe leiders. "Nu de financiële structuur van de Groep veilig is gesteld, zijn hun leiderschap en ervaring op hun respectievelijke gebieden cruciaal voor het versnellen van ons transformatieplan en het benutten van de sterke punten van de Groep om de opleving te ondersteunen."

Nieuwe leiders en hun rollen

Florin Rotar is benoemd tot EVP, Group Chief Technology Officer. Met meer dan twintig jaar ervaring in AI en opkomende technologieën zal hij de ambitie van Atos ondersteunen om een wereldwijde AI-gedreven technologiepartner te worden. Voor zijn komst werkte Rotar 25 jaar bij Avanade, waar hij diverse leidinggevende functies bekleedde.

Laurent Soulier treedt aan als EVP, Strategy and Operational Excellence. Hij heeft tien jaar ervaring in de publieke sector en heeft digitale transformatieprogramma's en fusie- en overnamestrategieën geleid bij bedrijven zoals Adecco en Foncia/Emeria. Hij zal zich richten op het versterken van de operationele efficiëntie en winstgevende groei.

Pénélope de Fouquières is de nieuwe SVP Communications. Met twintig jaar ervaring in bedrijfscommunicatie en merkontwikkeling heeft zij gewerkt bij internationale instellingen zoals de Afrikaanse Ontwikkelingsbank en later bij de Franse zorgorganisatie ELSAN. Haar expertise moet de reputatie en merkidentiteit van Atos versterken.

Camille le Provost is benoemd tot Head of M&A. Als specialist in fusies en overnames heeft zij ervaring met complexe internationale transacties bij financiële instellingen zoals BNP Paribas en Rabobank. De aanstelling van Le Provost benadrukt de ambitie van Atos om de groeistrategie te ondersteunen met gerichte overnames.

Volgens Atos weerspiegelt de komst van de nieuwe leiders het vertrouwen in de sterke basis van het bedrijf en het transformatieplan, en de overtuiging dat dit zal leiden tot merkbare groei in de komende vier jaar.

Omada by TP-Link partnerevent 2025 BN + BW
Factsheet: Van risico naar regie: beheer je e-maildomein met DMARC V2

Wil jij dagelijkse updates?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!