Wouter Hoeffnagel - 26 september 2019

Within Reach heet voortaan Enreach

Within Reach heet voortaan Enreach image

De Europese UC-leverancier Within Reach gaat verder onder de naam Enreach. Enreach wordt ondersteund door participatiemaatschappij Waterland en bestaat uit verschillende Europese communicatie- en technologiebedrijven, waaronder het Nederlandse Voiceworks en Eazit. Gezamenlijk bedienen de bedrijven binnen de groep het MKB met intelligente IT- en communicatieoplossingen.

Enreach streeft ernaar bedrijven de beste communicatie- en samenwerkingsoplossingen te bieden, voorzien van een gebruiksvriendelijke user-centric interface die is afgestemd op de behoeften en veelgebruikte systemen van de klant. De producten vanuit de groep zorgen ervoor dat features bereikbaar zijn voor iedere organisatie ongeacht bedrijfsgrootte, zodat de medewerkers zich succesvol kunnen focussen op hun business.

Transformerende technologie en services

Enreach levert samenwerkingsoplossingen en telecomdiensten aan het MKB via reseller partners en het directe verkoopkanaal. Deze oplossingen veranderen de manier van werken voor het MKB. De groep bundelt zijn krachten om een one-stop-shop-oplossingen te ontwikkelen.

Stijn Nijhuis, CEO van Enreach, licht toe: "Alle bedrijven binnen Enreach zijn ontstaan vanuit de wens om innovatieve oplossingen te creëren, zodat bedrijven effectiever kunnen samenwerken en communiceren met hun klanten en leveranciers. Enreach zal de verschillende bedrijven binnen de groep dichter bij elkaar brengen en de gedeelde ambities uitdragen, waardoor we klanten nog beter van dienst kunnen zijn. Het belangrijkste is dat ons merk een nieuw tijdperk van groei inluidt. Een tijdperk waarin we het beste talent in de sector moeten aantrekken en behouden in ons streven om de nummer één Europese UC-leverancier te worden."

'Cultuur drijft technologie'

CCO Ralf Ebbinghaus: "Cultuur drijft technologie. Een sterke bedrijfscultuur is de stimulerende kracht achter de ontwikkeling van technologie en het vormgeven van klantervaringen. We zijn bezig met het opbouwen van één sterke cultuur binnen onze groep, die de verwachting overtreft van hoe we onze service en technologie ontwikkelen voor onze partners en klanten."

Jan Doerries, Director bij Waterland, voegt toe: "Als investeerder moedigen wij het team van Enreach aan in hun ambitie en ondersteunen wij de transformatie van de groep naar één samenhangend geheel, waarbij de bedrijven elkaar versterken, wat resulteert in nog betere producten en diensten."

Nerdio BW + BN Dutch IT Security Day 2026 BW + BN
Nerdio BW + BN

Wil jij dagelijkse updates?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!