Supermicro verlaagt omzetverwachting derde kwartaal fiscaal jaar 2025
Super Micro Computer, aanbieder van complete IT-oplossingen voor AI/ML, HPC, Cloud, Storage en 5G/Edge, heeft een update gegeven over de gang van zaken en voorlopige, niet-geauditeerde financiële resultaten bekendgemaakt voor het derde kwartaal (Q3) van het fiscale jaar 2025, dat eindigde op 31 maart 2025.

Het bedrijf meldt dat het aantal gewonnen productontwerpen voor de nieuwe generatie robuust is. Echter, gedurende het derde kwartaal hebben enkele vertragingen in beslissingen over klantplatforms geleid tot het verschuiven van omzet naar het vierde kwartaal.
De GAAP en Non-GAAP bruto winstmarge voor het derde kwartaal waren 220 basispunten lager dan in het tweede kwartaal. Dit werd voornamelijk veroorzaakt door hogere reserves voor verouderde voorraden en door extra kosten die gemaakt moesten worden om nieuwe producten sneller op de markt te brengen.
Op basis van de voorlopige resultaten verwacht Supermicro nu de volgende financiële resultaten voor het derde kwartaal van fiscaal jaar 2025:
Verwachte Range | Eerdere Richtlijn |
---|---|
Netto Omzet | $4.5 miljard - $4.6 miljard |
GAAP verwaterde netto winst per aandeel | $0.16 - $0.17 |
Non-GAAP verwaterde netto winst per aandeel | $0.29 - $0.31 |