Witold Kepinski - 27 augustus 2025

Simone Gammeri wordt Chief Partnerships Officer Palo Alto Networks

Simone Gammeri, veteraan bij Palo Alto Networks, is benoemd tot Chief Partnerships Officer. Deze benoeming komt op een cruciaal moment, aangezien partnerschappen een steeds belangrijkere rol spelen in de groei van het bedrijf, met name op het gebied van netwerkinnovatie en cybersecurity.

Simone Gammeri wordt Chief Partnerships Officer Palo Alto Networks image

Gammeri heeft al vijf en een half jaar ervaring bij Palo Alto Networks. Meest recentelijk was hij Senior Vice President van SASE-verkoop en productstrategie. Zijn expertise in Secure Access Service Edge (SASE) en netwerkbeveiliging zal cruciaal zijn om de samenwerking met partners te versterken.

"Onze partners zijn van cruciaal belang voor ons succes en we kunnen zonder hun bijdrage niet groeien," schreef Gammeri op LinkedIn. "We hebben in de loop der jaren sterke relaties opgebouwd en nu hebben we de kans om onze gezamenlijke groei te versnellen."

Palo Alto Networks benadrukt dat Gammeri's bewezen staat van dienst en visie de samenwerking met hun partners naar een hoger niveau zal tillen.

Omada by TP-Link partnerevent 2025 BN + BW
Factsheet: Van risico naar regie: beheer je e-maildomein met DMARC V2

Wil jij dagelijkse updates?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!