Wouter Hoeffnagel - 09 januari 2026

Marc Naese, Tom Kelly en Rebecca Hulse versterken management Panduit

Panduit wijzigt zijn managementteam. Shannon McDaniel blijft aan als Chief Executive Officer (CEO) en richt zich op de langetermijnstrategie, met aandacht voor investeringen in personeel, technologie en klantrelaties.

Marc Naese, Tom Kelly en Rebecca Hulse versterken management Panduit image

Marc Naese (hoofdfoto) is benoemd tot President van Panduit. Hij wordt verantwoordelijk voor wereldwijde verkoop, marketing, operations en alle businessunits. Zijn focus ligt op marktinnovatie, productie en klantgerichtheid.

Wereldwijde technologie- en innovatiestrategie

Tom Kelly is de nieuwe Chief Technology Officer (CTO). Hij begon zijn carrière bij Panduit als engineer en groeide door naar leidinggevende functies. In zijn nieuwe rol leidt hij de wereldwijde technologie- en innovatiestrategie.

Rebecca Hulse is benoemd tot Director Artificial Intelligence (AI) & Digital Strategy. In deze functie leidt zij de AI-strategie van het bedrijf en zorgt zij voor een verantwoorde implementatie van AI-agents binnen de organisatie. De aanstelling onderstreept de focus van Panduit op digitale transformatie.

ESET DIC Awards 2026 BW + BN Circular IT DIC Awards 2026 BW + BN
ESET DIC Awards 2026 BW + BN

Wil jij dagelijkse updates?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!