Ctac kiest het Product Information Management-platform (PIM) inRiver
Ctac kiest het Product Information Management-platform (PIM) inRiver om zijn omnichannelportfolio verder uit te breiden.
Op die manier zegt Ctac retailers om het (online)aankoopproces van klanten nog beter te stroomlijnen. Belangrijkste voordelen van het nieuwe systeem voor de klant zijn de gebruiksvriendelijkheid, de korte implementatietijd en de integratie met andere systemen.
Reden voor de nieuwe samenwerking van Ctac met inRiver is de stijging van het aantal digitale verkoopkanalen en de groeiende behoefte van Ctac-klanten voor het leveren van de beste productinformatie. "Met het PIM-systeem van inRiver beheren retailers hun productinformatie op intuïtieve en efficiënte wijze, en delen zij relevante informatie eenvoudig via verschillende kanalen. Zo creëren zij een eersteklas onlinewinkelervaring en realtime informatie op elk verkoopkanaal",aldus Edward Haarmans, Country Director van inRiver Benelux.
WK